П`ятниця, 19.04.2024, 07:00Головна | Реєстрація | Вхід

Форма входу

Пошук

Календар

«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Наше опитування

Який вид туризму Вам подобається
Всього відповідей: 5

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Осінь в Карпатах 2012
Похід вихідного дня "Осінь в Карпатах" жовтень 2012 року

Маршрут: с. Микуличин (Женецьке лісництво) - водоспад Женецький Гук - пол. Хом'яків - г. Хом'як - г. Синяк - пол. Хом'яків - с. Микуличин (Женецьке лісництво).

Склад групи 3 чоловіка: В. Мазур, В. Гармазій, В. Яворський.

Тривалість походу: 12.10 - 14.10.
Загальна протяжність маршруту біля 27 км.

День перший 12.10. с. Микуличин - вод. Женецький гук - г. Хомя'к - пол. Хом'яків: Прибуття в м. Івано-Францівськ о 6.12 ранку. Відразу ж пересідаємо на автобус до с. Микуличина. Будь-який рейс до Татарова, Ворохти чи Буковеля. О 8 год 30 хв виходимо быля Женецького лысництва (кінець с. Микуличин). Через навісний міс пероходимо р. Прут. В лісництві сплачуємо по 10 грн за проходження тереторією Національного природничого парку. До водоспаду веде добра дорогоа, більша частина якої має асфальтове покритя. Маршрут детально прознакований. Подолавши перші 5 км, ми біля водоспаду Женецький Гук. Він розташований на висоті 900 м. Каскад води вільно падає з висоти 15 м і відкриває відслонення флішових порід. Утворився цей мальовничий витвір природи в другій половині ХХ століття в результаті повені.
Намилувавшись красою водоспаду, ми вирушаємо у зворотньому напрямку. Пройшовши близько 1,5 км зустрічаємо вказівник на г. Хом'як. Не далео з лівої сторони є чудове місце для зупинки, де ми і влаштовуємо сніданок. Після сніданку красивий підйьом на полонину Хом'яків, який місцями проходить буковим лісом. Хоча дільнка маршруту близько 1,5-2 км, на неї іде затрата часу близько 2 год. Особливо сподобалися останні 200 м, де мало того, що досить крутий підйом, так ще й напередодні випав сніг, рештки якого ми ще застали. Нарешті ми на полонині Хом'яків. Вирішуємо питання підйому на г. Хом'як чи йти з рюкзаками, чи залишитиїх на полонині. Крапку в наших ваганнях поставили двоє хлопців з Чернівець, які запропонували залишити рюкзаки разом з їхніми. На вершину Хом'яка піднімаємося разом. Майже при виході на вершину поступово починає з'являтися фігура Божої Матері, яку встановили місцеві жителі. Нарешті вершина! З неї відкриваються чудові краєвиди на хребет Явірник, чорногірський хребет,г. Говерлу і Петрос, а також на г. Синяк.Помилувавшись красою гір спускаємося на полонину і розбиваємо разом із Чернівчанами табір.Пошук води (джерело с під гори Хом'як за метрів 150 по дорозі в напрямку полонини Барання). Приготування вечері. Попереду красивий вечір в хорошій компанії. Пройдена відстань близько 10 км.
День другий 13.10. Пол. Хом'яків - г. Синяк - пол. Хом'яків: Підйьом о 9 год. Обговорення вражень від ночівлі: ввечері в повітрі з'явився приморозок, палатка була вкрита гарним шаром інею. Приготування сніданку, сніданок. Наша сьогоднішня ціль - г. Синяк. Вирушаємо через полонину у західному напрямку, проходимо біля каплички. Попереду чекає хвойний ліс і невеликий підйом. Ідемо чіткою стежкою. В лісі знаходимо ще одне джерело, а біля нього чудове місце для розбиття невеликого табору. Минаємо зону лісу і виходимо на відкриту ділянку, всипану каменями різної фактури. Час від часу стежка проходить зарослями альпійської сосни. Нарешті вершина г. Синяк на якій викладено чудовий тур. Тут відкриваються чудові краєвиди на сусідні хребти: Довбушанка (на північному заході) і Явірник (на північному сході). Масив гори простягається з південного сходу на північний захід. Гора Синяк разом з сусідньою вершиною за назвою Малий Ґорґан є частиною хребта Синяк. Намилувавшись чудовими краєвидами, вирушаємо в зворотню дорогу до базового табору, де нас чекають турботи по приготуванню їжі, відпочинок і спілкування. Пройдена відстань близько 8 - 8,5 км.
День третій 14.10. Пол. Хом'яків - с. Микуличин: Підйьом о 7 годині, швидкий сніданок, збір табора, прощання з товаришами. Нас чекає дорога додому.Вийшли в сторону с. Микуличин попри полонину Барання. Зигзагоподібний спуск в долину р. Женець заняв близько 2,5 год. Сткзжка пролягала хвойним і буковим лісами. Десь на середині дороги проходимо мальовничою болотистою поляною з чудовим струмком, де робимо невелику зупинку. В с. Микуличин біля 11 год 30 хв сідаємо на автобус Буковель - Івано-Фраківськ. Попереду довга дорога додому. Пройдена відстань близько 8 - 8,5 км.


Copyright MyCorp © 2024 | Створити безкоштовний сайт на uCoz