Четвер, 25.04.2024, 04:19Головна | Реєстрація | Вхід

Форма входу

Пошук

Календар

«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Наше опитування

Який вид туризму Вам подобається
Всього відповідей: 5

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
2013 рік

П'ятиденний похід вздовж р. Дністер 2013 року

Маршрут: с. Врублівці - Лука - с. Врублівці - с. Китайгород - с. Демшин - с. Рогізна.

Склад групи 12 чоловік: старший склад - В. Мазур, О. Скорбатюк, В. Гармазій; учні - З. Кучерук, В. Пахолок, А. Бондар, В. Самілів, М. Солтус, О. Михальська, А. Гринчук, Л. Кравчук, Ю. Снігур, А. Підганюк, В. Шістка.

Тривалість походу: 13.06 - 17.06.
Загальна протяжність маршруту біля - 49 км, з них 39,2 км активним способом.

День перший 13.06. с.Врублівці - берег р. Дністер: Прибуття в м. Кам'янець-Подільський о 15 годині дня. Для того, щоб потрапити до точки виходу на маршрут, ми вирішили замовити буса зразу на залізнодорожному вокзалі, заплативши водієві 150 гривень. Година дороги і о 16.30 ми у кінці с. Врублівці - точка виходу на маршрут. Рухаємося дорогою в напрямку Луки (Врублівецькі дачі). По праву сторону минаємо насінєво-дослідну станці. Далі по ліву сторону в напрямку руху залишається поворот до оздоровчого комплексу "Чайка". Продовжуємо рух, на наступногму повороті вліво звертаємо з насипної дороги і прямуємо між полями в напрямку до Дністра. На березі річки ставимо табір. Пошук джерела води, яке знайшли вище по затоці, що врізається в балку, вкриту лісом. Поки готується вечеря, знаходимо більш-менш придатне місце для купання, що являє собою полосу шириною 2,5 - 3,5 м від берега. Далі дно йде різко вниз. Після купання вечерря на мальовничому березі Дністра.
Пройдена відстань близько 6,1 км. Загальний час руху разом із відпочинками біля 1,5 год.


День другий 14.06. Запланований маршрут: берег р. Дністер - Лука - с. Врублівці - берег р. Дністер. Маршрут являє собою петлю вздовж річки. Підйом о 7 годині ранку.Сніданок о 8.30. Вихід на маршрут - 9.00. Залишаємо базовий табір і йдемо в напрямку "Вркблівецьких дач" - Луки. Маршрут пролягяє польовими дорогами і біля дач виходить на насипну дорогу. Близько 10 години розташовуємося на пляжів Луці, де купаємося і загоряємо. В 11.30. залишаємо "Врублівецькі дачі". За Лукою повертаємо ліворуч і виходимо на берег Дністра. Рухаємося берегом в напрямку с. Врублівці. З лівої сторони малювонича річка, з правої розкидані поодинокі товтри, під ногами дика полуниця. 13.30 робимо невелику зупинку для обіду. Після півгодиного відпочинку продовжуємо свій рух в напрямку товтри Козячої. Близько 15 години ми біля Козячої товтри, де знімалися окремі епізоди кінофільму Тарас Бульба.Невелика фотосесія і продовжуємо рух в напрямку с. Врублівці. Виходимо на дорогу що веде в ід с. Врублівці до Луки біля 16.00. Далі знайомою дорогою до базового табору. По дорозі нас наздоганяє невеликий грозовий дощ.В таборі звичні турботи: приготування вечері, купання,відпочинок.
Для проходження цієї ділянки маршруту радимо брати із собою запас води,особливо в спекотні дні, так як джерел питної води по дорозі ми не зустріли.


На верх
День третій 15.06. Запланований маршрут: берег р. Дністер - с. Врублівці - с Китайгород.
Підйом, сніданок, збір табору. Вихід на маршрут о 9.30. Рухаємося знайомою дорогою в напрямку с. Врублівці. В селі повертаємо праворуч і йдемо в напрямку північно-східної околиці села. Раптовий грозовий дощ заставляє нас робити зупинку біля магазину з критим павільйоном. Дощ йшов біля трьох з половиною годин. Скориставшись нагодою влаштовуємо обід. Приблизно в 15.30 продовжуємо рух по маршруту.Минаємо село, маршрут пролягає польовою дорогою. По ліву сторону поле, по праву розташовані городи. Згодом минаємо по праву сторону ліс і через поле виходимо на дорогу, що веде повз дачі в долину річки Тарнава, яку перетинаємо через міст. В долині річки під с. Китайгород біля 19 години розбиваємо табір. Вечеряємо біля мальовничого плеса р. Тарнава. Позаду табора розташований китайгородський розріз - геологічна пам'ятка природи європейського значення.


На верх
День четвертий 16.06. с. Китайгород - с. Демшин - с. Рогізна: Підйом 0 7.30. Розігріваємо сніданок приготовлений з вечора. Збір табора. Вихід на маршрут о 9.00. Польовою дорогою піднімаємося з мальовничої долини р. Тарнава. На вершині погорба нам відкриваються чудові краєвиди на Тарнаву, Врублівецький ліс і с. Китайгород. В центрі с. Демшин, біля магазину, робимо невеликий привал. Біля 12 години сідаємо на рейсовий автобус Кам/янець-Подільськийі - Рогізна їдемо до с. Рогізна. В селі нас зустрічає знайомий лісник Микола Павлович Запорожець, який надає інформацію щодо зручного місця розташування табору, а також робить екскурсію по плантації троянд. Від центру села рухаємося в південному напрямку в сторону р. Дністер. Приблизно за 1,5 - 2 км від села розбиваємо табір на березі річки. Готуємо обід, купаємося, загоряємо...


На верх
День п'ятий 17.06. Виїзд із с. Рогізна на Кам'янець-Подільський. Дорога додому: Підйом о 7 годині, приготування сніданку, сніданок, збір табору. Ранкове купання. На 10.30 ми дісталися центру села, де нас зустрів власник черешневої плантації. Екскурсія по плантації викликала особливе захоплення. Учасники мали змогу не лише скоштувати черешню різних сортів, а й нарвати її додому. В 12 год 15 хв годині ми подякували ліснику і власнику плпнтації за гостинність і сівши на автобус Рогізна - Камянець-Подыльський, вирушили в дорогу додому.






На верх
Copyright MyCorp © 2024 | Створити безкоштовний сайт на uCoz